STAR univerzální čistič alkoholový 5l

Kód: Y 80106
245 Kč 202,48 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Univerzální a všestranný alkoholový prostředek k rychlému a dokonalému čištění omyvatelných povrchů, zejména plastu, skla, keramiky, zrcadel, laminátu, lakovaného dřeva, nábytku apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alkoholový prostředek k rychlému a dokonalému čištění středně znečištěných omyvatelných ploch ze skla, keramiky, dřeva a plastů. S ochrannými kryty, které zabraňují poškození povrchu při používání. Může být pohodlně skladován položený podélně, díky jeho sklopným ramenům. Rozměr rozložený (š × h × v): 52 × 35 × 18 cm. Rozměr složený (š × h × v): 35 × 2 × 52cm. Maximální nosnost: do 3 kg Všestranný a praktický sušák na prádlo na radiátor se sušící plochou: 3 m, ideální pro rychlé, menší sušení. Extrémně silná a robustní ramena z pryskyřice. Vhodný i na žebříkové radiátory. Nastavitelná skládací ramena se snadno přizpůsobí různým šířkám povrchů. Dá se snadno složit, když se nepoužívá. Hmotnost: 0,4 kg.

Určený do generálních oblastí úklidu – administrativních, kancelářských, bytových, hotelových. Odstraňuje běžné denní znečištění, ohmatky a otisky, prach, šmouhy, okopky. Výborný také na zrcadla a sklo, není potřeba používat extra prostředek. Nevhodný pro použití na dřevo bez povrchové úpravy.