Dezinfekční sprej KIN-TOL 200ml - pomáháme

Kód: Y 3520/2
Akce
93 Kč 76,86 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

V doposud nejkritičtější fázi pandemie na území České republiky se Covitrade.cz rozhodl pomoci potřebným. Na e-shopu byla připravena akce vztahující se na všechny domovy pro seniory, domy s pečovatelskou službou, mateřské školy a školy všeobecně. Cílem je pomoci zlepšení situace v České republice.

Dezinfekce na ruce pro domovy důchodců i školy

Na Covitrade.cz si mohou zmíněné instituce objednat dezinfekce KIN-TOL za symbolickou 1 korunu za kus (limit je nastaven na maximálně 100 ks na 1 instituci - IČO). Do objednávky je možné přidat i další produkty z běžné nabídky a až 5l dezinfekce VAETOL za symbolickou cenu. 

Naším cílem je vybavit dezinfekcí všechny, kteří ji potřebují a měli by ji v této době neustále nosit při sobě,“ dodává Rainer. Jedná se dezinfekční přípravek s virucidním účinkem, jehož složení je v souladu s doporučením Světové zdravotnické organizace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

kin-tol

Unikátní dezinfekční sprej pro osobní hygienu, nemůže chybět v žádné domácnosti.

Výhody: 

  • účinný pro boj s viry při osobní hygieně
  • snadné použití - bezoplachový sprej v aerosolové nádobce ve velikosti 200 ml
  • nenáročné a přesné dávkování
  • praktické balení, které můžete mít vždy po ruce
  • díky výrobní technologii je šetrný k životnímu prostředí

Specifikace výrobku:

Účinné látky: ethanol 76,4 g/100g, peroxid vodíku 0,15 g/100 g 

Sprej ve formě BOV (Bag on Valve) – aktivní látka je oddělena vakem od hnacího media. Hnací medium je stlačený vzduch. Výrobek je šetrný k životnímu prostředí. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení